DORA GASTRO SLOVAKIA
Poskytujeme stravovacie služby. Investujeme do nemocničných stravovacích
zariadení a dlhodobo ich prevádzkujeme.

 

NEMOCNICA TRNAVA

V Nemocnici Trnava sme uskutočnili revitalizáciu celej stravovacej prevádzky. Úplne sme zrekonštruovali kuchyňu, sklady a jedáleň pre zamestnancov.

Viac
NEMOCNICA BANSKÁ BYSTRICA

Uskutočnili sme úplnú prestavbu kuchyne, jedálne pre zamestnancov a takisto skladovacích priestorov.

Viac
NEMOCNICA POPRAD

Uskutočnili sme kompletnú revitalizáciu stravovacej prevádzky Nemocnice Poprad. Od úplnej prestavby kuchyne vrátane skladov až po jedáleň pre zamestnancov.

Viac

Jahody do Fakultnej nemocnice v Trnave

Spoločnosť Plantex, ktorá  sa venuje pestovaniu jahôd a magazín Klocher sa podieľali na organizácii samozberu jahôd v Bučanoch, ktoré putovali priamo k pacientom do Fakultnej nemocnice v Trnave. Iniciatíva je súčasťou výzvy #klochnito. Dobrovoľníci nazbierali veľké množstvo jahôd, ktoré spestrili jedálny lístok pacientov a snáď im priniesli aj trochu radosti.

Ďakujeme obom partnerom:

Spoločnosť PLANTEX s.r.o bola založená v roku 1996. Myšlienka na jej vznik vychádzala z viac ako storočnej tradície pestovania ovocia v obci Veselé a okolí.

KLOCHER je mládežnícky lifestylový online magazín, ktorý funguje od 1. mája 2015. Redakciu magazínu tvorí tím mladých a kreatívnych ľudí, ktorí dokázali v rozmedzí niekoľkých rokov svojím obsahom osloviť niekoľko miliónov ľudí na Slovensku a Česku.